Blog Yazıları Genel

Ada Masalı Dizisinden Yayın Günü Değişikliği

Ada Masalı dizisinin yayın gününde değişiklik söz konusu! Star TV ekranlarının merakla beklenen ve izlenen dizileri arasında olan Ada Masalı dizisinin yayın tarihinde değişiklik yapıldı. Gençlik dizisi tarzında olan Ada Masalı dizisinin yayın günü salı gününden çarşamba gününe alındı. Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un başrollerde bir araya geldiği Ada Masalı dizisi yayımlanan bölümlerine kadar salı günleri Star Tv’de ekrana geliyordu. Ancak Salı günü tekrardan ekrana gelmeyince izleyici kitlesinin aklına; “Ada Masalı dizisi artık yayınlanmayacak mı?” ya da “Ada Masalı dizisi hangi gün yayımlanacak?” soruları gelmeye başladı.

İzleyici kitlesinin merak içeren sorularına yanıt dizi ekibinden geç olmadan geldi. Her salı akşamı saat 20:00’da ekrana gelen Ada Masalı dizisinin yayın tarihi artık çarşamba günü olarak değiştirildi. Star TV ekranlarının oldukça sevilen dizileri arasında yer alan bu dizi 2 Kasım salı akşamı yerine 3 Kasım Çarşamba akşamı izleyici kitlesi ile buluştu.

Ada Masalı Dizisi Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Poyraz, adaya dönüş sağlamadan hemen önce Haziran’a son bir iyilik yapmak istedi. Yapacağı iyilik ona göre Haziran’ın İzmir’deki hayatını güzelleştirecekti. Bu iyilik için Kutay ile tamamen gizli bir anlaşma yapmak zorunda kalacaktı. Tabi ki de bu durumdan henüz haberi yoktu. 

Melisa ve Alper, yapacakları kız isteme törenini normal tarihten bir gün önceye alırlar. Bu tarihi erkene almalarındaki amaç ise Haziran ve Poyraz’ın barışmasını sağlamaktır. Daha önce bir çok barıştırma deneyimleri başarısızlıkla sonuçlanmıştır. Peki bu sefer Melisa ve Alper bu iki aşı tekrardan bir araya getirebilecek midir?

Adada sadece büyük bir panik havası söz konusuydu. Ayten’in eski kocası olan Sinan ise resmen herkesin korkulu rüyası olmuştur. Adada ciddi anlamda bir azılı suçlunun var olması adadaki insanları birbirine daha fazla yakınlaştırır.

Haziran ve Poyraz’ı adada büyük ve bilinmeyen bir tehlike beklemektedir. Poyraz bu tehlike ile hayatının en büyük sınavı ile karşılaşacaktır. Peki bu sınavı geçebilecek midir? Yeni bölüm çarşamba günü saat 20:00’da Star Tv’de izleyicisi ile ekranlarda buluşacak.

Yorum Yazın

Your email address will not be published.

Benzer Yazılar