2021 yılının en çok izlenen dizileri arasında Ada Masalı dizisi oldukça popüler hale gelen dizilerden biridir. Dizinin başrollerinde Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan gibi önemli isimler bulunuyor. Küçük bir adada geçen dizide iki zıt karakterin Kırlangıç Adası’nda karşılaşması ve sonrasında aralarında geçen tartışmalardan doğan büyük bir aşk anlatılmaktadır. 

Son derece güzel ve eğlenceli bir senaryosu olan Ada Masalıdizisinde birçok önemli isim rol almaktadır. Önemli oyuncuları bulunan Ada Masalı dizisi Aşk ve romantik dizi kategorilerinde değerlendirilebilir. 

Diziyi sürekli olarak takip eden kişiler için Ada Masalı İdil kim sorusu oldukça fazla sorulmaktadır. İdil karakterine hayat veren kişi Beril Pozam’dır. Son derece başarılı bir oyuncu olan Beril Pozam aynı zamanda tiyatro oyunculuğu da yapmaktadır.

Beril Pozam Kimdir

Ada Masalı İdil kimdir sorusu oldukça fazla merak edilen konular arasında yer alır. Beril Pozam tarafından hayat verilen karakter izleyiciler tarafından oldukça sevilmiştir. 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen güzel sanatçı ilk olarak Özel Ahmet Şimşek Koleji’nden mezun olmuştur. 

Daha sonra Bilkent Üniversitesi’nin müzik ve sahne sanatları fakültesini kazanmış ve bu bölümü başarı ile tamamlamıştır. Üniversitedeki alanı tiyatro bölümüdür. Birçok ünlü dizide yer alan Beril Pozam aynı zamanda Tiyatro oyunlarında da önemli roller üstlenmiştir. 

Bununla birlikte oyunculuk yanında birçok tiyatro oyununun sahne tekniğine yeğenlerini yapmış oyunculuk asistanlık ve çevirmenlik görevlerinde de önemli görevler üstlenmiştir.

Beril Pozam Rol Aldığı Diziler

Beril Pozam İstanbul’da dünyaya gelmiş ve tiyatro bölümünü bitirmiş önemli oyunculardan biridir. Son dönemde adam Masalı dizisinde adını oldukça duyuran ünlü oyuncu birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Ada Masalı İdil kimdirsorusuna yanıt vermek gerekirse öncelikle Beril Pozam’ın rolaldığı dizilerden bahsetmek gerekir.• AVM sakini• Afilli aşk• Akrep• Ada Masalı

Gibi dizilerde rol almıştır. Ada Masalı dizisinde İdil karakterine hayat veren Beril Pozam bu dizide adanın belediye başkanının kızı rolünde oynamaktadır. Aynı zamanda dizide hemşirelik mezunudur. Güzelliği ve sosyalliği ile de oldukça dikkati çekmektedir. Çocukluğundan bu yana Poyraz’a aşık olan İdil aynı zamanda Ada’nın tüm etkinliklerinde de rol alma gereği duymaktadır. Ada’nın her zaman için en sevilen ve beğenilen kızı olmaya alışık olan ilin en büyük rakibi ise Haziran’dır.

Yorum Yazın

Your email address will not be published.

Benzer Yazılar