Afilli Aşk dizisi son derece sevilen ve yüksek beğeni toplayan diziler arasında yer alıyor. Dizide önemli rollerde oldukça sevilen birçok karakter öne çıkıyor. Afilli Aşk oyuncuları Volkan karakteri de beğeni toplayan oyunculardan biridir. Diziye sonradan katılan Volkan karakteri hem ilgi gördü hem de kişiler tarafından oldukça merak edildi. Beklentileri en iyi şekilde karşılayan dizide Volkan karakterini ise Serkay Tütüncü canlandırıyor. 

Serkay Tütüncü ilk olarak Survivor yarışmasında ünlenmiş daha sonra da çeşitli TV dizilerinde rol almıştır. En olarak da Masumiyet dizisinde üstlendiği başrolün hakkını en iyi şekilde vermiştir. Afilli aşk Volkan karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu son derece yüksek bir başarı göstermiştir. 

Afilli Aşk Volkan Karakteri

Yakışıklılığı sayesinde son derece geniş bir hayran kitlesi edinen Serkay Tütüncü son yıllarda oldukça önemli isimlerden biri oldu. Beklentileri en iyi şekilde karşılayan yakışıklı oyuncu Afilli Aşk dizisinde son derece sevilen isimlerden biri olmayı başardı. Afilli Aşk oyuncuları Volkan karakteri sevilen bir karakter olsa da oyuncu en çok adını Masumiyet dizisindeki rolü ile duyurmuştur. 

Afilli Aşk dizisinde başrolleri paylaşan isimler arasında Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul gibi isimler bulunuyor. Yaz dizisi olarak ekranlarda yerini alan dizi ARC Yapımdır. Kanal D ekranlarında Çarşamba günleri akşam saatlerinde ekrana gelmektedir. Dizide Volkan karakteri de Serkay Tütüncü tarafından canlandırılmaktadır. 

Serkay Tütüncü Kimdir?

Serkay Tütüncü 1991 senesinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Yakışıklı oyuncu kendisini ilk defa Survivor yarışmasında göstermiştir. Yarışmada üstün bir performans göstermekle kalmamış aynı zamanda yakışıklı görünümüyle de birçok kişinin dikkatini çekmiştir. Yarışma sonrasında bazı yapımlarda yer almış ve Türk dizi sektöründe adı bilinen oyunculardan biri olmuştur. Serkay Tütüncü’nün rol aldığı diziler şunlardır:• 2021 Masumiyet• 2020 Bay Yanlış• 2019 Afilli Aşk• 2018 İnsanlık Suçu

Gibi dizilerde öneli rollerde oynamıştır. Masumiyet dizisinde başrolde oynayan Serkay Tütüncü önemli projelerde de görebileceğiniz son derece yetenekli isimler arasında yer alıyor. Afilli Aşk oyuncuları Volkan karakteri de sevilen karakterlerden biri olmuştur.

Yorum Yazın

Your email address will not be published.

Benzer Yazılar