Kanal: Kanal D
Yayın Platformu: Televizyon
Tür: Aşk, Dram

Yayın Günü:Hafta içi – Final
Yayın Saati:  09:30

Yeni Bölüm Tarihi:  16.10.2015 Cuma
Yeni Bölüm No:  240
Bölüm Bilgisi:  FİNAL

Yapım Firması: Düş Gezginleri Film »
Yapımcı: Nilgün Sağyaşar
Yönetmen: Canan Evcimen, Atilla Cengiz
Senaryo: Nebahat Küçükazay

Oyuncular: Duygu Keser (Asya), Ozan Dağgez (Yiğit), Yeşim Gül (Aysel), Orhan Aydın (Kürşat), Adnan Koç (Savaş), Deniz Özlem Durmaz (Selma),Ecem Karavus (Emel), Zafer Demircan (Zuhal), Aykut Ünal (Şevki),Şebnem Gürsoy (Feraye), Kahraman Sivri (Melih),Ceren Erginsoy (Nihal), Pelin Orhuner (Melek), Efe Erdal (Selim),Erdem Yılmaz (Ercan),Merve Ünal (Canan), Özge Oldaç (Zümrüt),Begüm Tosun (Cahide), Fırat Can Aydın( Ali), Büşra Acar (Ayşe) ve Aziz Sarvan (Levent)

Konusu: Doğduğu gün yetimhaneye bırakılan, sekiz yaşına kadar İstanbul’da, sonra da Eskişehir yetimhanelerinde büyüyen Asya, aslında çok büyük bir mirasın tek varisiydi. Ve bunu kendisi dahil kimseler bilmiyordu. 

Yıllar önce annesini doğum masasında kaybederek en büyük talihsizliği yaşayan Asya için hayat başlangıcından itibaren zorluklarla geçmiştir.  Asya iki günlük bebekken babası Cevher’in yurt dışından ölüm haberi gelmiş, böylece Asya amcası Levent ve yengesi Aysel’in eline kalmıştır. Cevherin tek varisinin Asya olduğunu bilen Aysel, Levent’ten gizli sevgilisi Kürşat’ı kullanarak hain bir plan hazırlamıştır: Asya geç kalmadan  yok edilecektir. Plan tıkır tıkır işler ve Aysel kaynının büyük servetine konar. Ama henüz onun da bilmediği bir şey vardır …

Aysel Asya’yı öldü bilmektedir. Oysa Kürşat kızı bir yetimhaneye vermiş, hayatını adım adım takip etmiştir. Amacı günü gelince Asya’yı, Aysel’den intikam almak için kullanmaktır.

Asya, İstanbul’a gelişiyle birlikte Aysel’in elinden aldığı hayata kaderinin de yardımıyla adım adım yaklaşacak, yaşamıyla ilgili sırlar açığa çıktığında, onca zenginliğin tek sahibinin Asya olduğu gerçeği ortaya çıkacaktır. Üstelik Asya kuzeni Selma’nın nişanlısı Yiğit ile de büyük bir aşk yaşamaya başlayacaktır. Asya’nın İstanbul’a geldiği gün Yiğit ile tatlı bir kavgayla başlayan tanışmaları,vazgeçemeyecekleri tutkulu bir aşka dönüşecektir. Masum ve iyi niyetli Asya, farkında olmadan yengesi ve kuzeninin tüm düşmanlıklarını  üzerine çekecektir. Yiğit ile aşkları defalarca sınanacak, onlar her defasında birbirlerine daha çok bağlanacaklardır.

Delicesine sevdalar, onulmaz yaralar, kıskançlık ve hırsların tükettiği ruhlar, ancak aşkın gölgesinde derman bulabilecektir. Tabii aşka layık olabilmişlerse….

Yorum Yazın

Your email address will not be published.

Benzer Yazılar