Güncel Diziler

Evlilik Hakkında Herşey

Dizi Türü: Romantik Yapımcı: MF Yapım Yönetmen: Yusuf Pirhasan Senarist: Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu, Ayşe Canan Ertuğ Oyuncular: Gökçe Bahadır -> Sarp Akkaya -> Yiğit Kirazcı -> Kanal: Fox Tv Link: https://fox.com.tr/Evlilik-Hak   Evlilik Hakkında Her Şey Oyuncuları Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Fırat Altunmeşe Evlilik Hakkında Her Şey Özeti Başarılı … Continue reading Evlilik Hakkında Herşey

https://www.youtube.com/watch?v=bSWX5uDwEOw
Dizi Türü: Romantik
Yapımcı: MF Yapım
Yönetmen: Yusuf Pirhasan
Senarist: Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu, Ayşe Canan Ertuğ
Oyuncular: Gökçe Bahadır ->
Sarp Akkaya ->
Yiğit Kirazcı ->
Kanal: Fox Tv
Link: https://fox.com.tr/Evlilik-Hak

 

Evlilik Hakkında Her Şey Oyuncuları

Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Fırat Altunmeşe

Evlilik Hakkında Her Şey Özeti

Başarılı bir boşanma avukatı olan Azra Günay, işinin duayeni olan annesi Çolpan Cevher ve dik başlı kardeşi Sanem Cevher ile İstanbul’un tanınmış ve nüfuzlu insanlarının davalarına bakmaktadır. Küçük kız kardeşi Güneş ise anne ve ablalarının aksine hukuk dünyasından uzak bir yaşam sürmeyi tercih etmektedir.

Azra hukuk fakültesinden mezun olduktan sonra kendisi gibi avukat olan Sergen Günay’la evlenmiş ve üç çocuk dünyaya getirmiştir. Mesleği gereği şahit oldukları ve babasından yediği darbeye rağmen aile ve evlilik kavramlarına sıkı sıkıya bağlı bir kadındır. Tüm bunlara karşın hayatı boyunca görmezden geldiği korkularıyla yüzleşmek zorunda kalacak, kendine yarattığı mükemmel aile tablosu, kocasının ihanetini öğrenmesiyle yerle bir olacaktır.

Cevher ailesine mensup birbirinden çok farklı dört kadının ortak geçmişlerine tepkileri de altından kalkma yöntemleri de birbirinden farklıdır. Bir evliliğin bütün aşamalarını bu dört kadın kahramanımız üzerinden görürüz. Çolpan boşanmış, Azra uzun yıllardır evli, Güneş evlilik arifesinde ve Sanem ise evlilik kavramını tümüyle reddetmektedir. Müvekkillerin hikayelerinin de dahil olmasıyla Evlilik Hakkında Her Şey; aile, aşk, sadakat ve boşanma düzeninin kirli yüzünü gözler önüne sürmekten çekinmeyecek hikayeleriyle seyirciyi buluşturacaktır.

 

 

Yorum Yazın

Your email address will not be published.

Benzer Yazılar