Kanunsuz Toprakların Yeni Yönetmeni Belli Oldu.Başrollerini Esra Bilgiç ve Uğur Güneş’in paylaştığı sevilen dizi Kanunsuz Topraklar yönetmen değişikliğine gitti. Dizinin eski yönetmeni Faruk Teber diziye veda ettiğini açıkladı.

Kanunsuz Topraklar Dizinsinde Yönetmen Değişikliği

Sevilerek izlenen ve bir dönem dizisi olan Kanunsuz Topraklar dizisinde büyük bir gelişme yaşandı. Diziye ara verildiğini düşünen izleyiciler için bir açıklama geldi. Dizinin ana yönetmeni olan Faruk Teber diziye veda etti. Henüz diziye neden veda ettiği ile ilgili bir açıklama gelmemiş olsa da dizinin ikinci yönetmeni olarak Yasin Uslu’nun çekimlere devam ettiği de gelen bilgiler arasında.

Kanunsuz topraklar dizisi için tekrar yeni bir yönetmen geldiği de dizi hayranlarına müjdelendi. Kanunsuz topraklar dizisinin yeni yönetmeni ise Cevdet Mercan olarak duyuruldu. Dizinin çekimlerine yönetmen değişikliği sebebi ile sadece 4 gün ara verildiğinin açıklamasının ardından, dizinin ikinci yönetmeni olarak da Serhan Şahin’in görev alacağı bildirildi. Dizinin bu haftaki yayınlanmayan bölümünün ise gelecek hafta yine aynı gün ve saatte yayınlanacağı söyleniyor. 

Yorum Yazın

Your email address will not be published.

Benzer Yazılar