Kanal: TRT1
Yayın Platformu: Televizyon
Tür: Gençlik, spor, fantastik
Sezon: 2

Yayın Günü:Pazar
Yayın Saati:  17:00

Yeni Bölüm Tarihi:  13 Şubat
Yeni Bölüm No:  39
Bölüm Bilgisi:  YENİ BÖLÜM

Yapım Firması: Fotoroman Film Yapım »
Yapımcı: Elif Hamamcı
Yönetmen: Bora Onur
Senaryo: Selin Arapkirli, Caner Güler
Müzik: 11On Müzik
Cast Ajansı /Direktörü: Hande Aytar, Emre Ahlatlı, Yelda Gürkan, Canan Odacıl

Karakterler (Oyuncular):İskender (Çağan Efe Ak)Arda (Deniz Erayvaz)Asya (Tuana Naz Tiryaki)Ayberk (Mert Erdoğdu)Duygu (Ülkü Hilal Çiftçi)Ece (Defne Erşen)Elif (Leya Kırşan)Fikir (Burak Alkaş)Giovanni (Fırat Albayram)Rafet (Muhittin Korkmaz)Rüya (Sera Tokdemir)Saniye (Esin Gündoğdu)Makbule (Suna Selen):Salih (Yusuf Gökhan Atalay)Savaş (Mehmet Emin Kadıhan): Matematik ÖğretmeniSinan (Yağız Kılınç)Tayfun (Esat Polat Güler)

Konu:  Tozkoparan İskender Zaman Yolculuğu Yapıyor! Daha çocuk yaşta rekorlara imza atmış süper kahraman İskender günümüze geliyor. Üstelik yol arkadaşları Salih ve Fikri hocaları ve peşinden ayrılmayan ezeli düşmanı Giovanni ile birlikte. 12 yaşında olmasına rağmen olağanüstü yeteneklere sahip olan kemankeş İskender, 2020 yılından yaşadığı döneme geri dönmez ise tarihin seyri değişecek, Tozkoparanlar yok olacak ve kötüler kazanacak. Fakat İskender’in derdi sadece bu değil. Onu günümüzde de pek çok sorun bekliyor olacak. Bir türlü kontrol etmeyi beceremediği güçleri, sürekli peşinde olan Venedikli okçu Giovanni ve okuldaki baş belası Kasırga takımı. Ve tabi ki tüm bu tehlikelere karşı Mavi Ay takımı İskender’i yalnız bırakmayacak.

Tarihçe:

  • Tozkopran İskender dizisi 21 Kasım 2021 Pazar günü yayınlanacak 27. Bölümü ile 2. Sezonuna başlayacak.
  • Tozkoparan İskender dizisi 05 Haziran 2021 Cumartesi günü yayınlanan 26. Bölümü ile 1. Sezon finalini yaptı.
  • Tozkoparan İskender dizisinin 5 ve 6. Bölümleri 31 Ocak 2021 Pazar günü peş peşe yayınlandı.
  • Tozkoparan İskender dizisinin ilk iki bölümü, 2 Ocak 2021 Cumartesi saat 20:00’de Trt1’de ekrana gelecek. Dizinin sonraki bölümleri Pazar günleri saat 17:30’da ekrana gelmeye devam edecek.

Yorum Yazın

Your email address will not be published.

Benzer Yazılar