Yalancı Dizisi Erken Final Yapıyor. İlk bölümleri ile oldukça dikkat çeken bir dizi olmasına karşın erken final yapma kararı olan Yalancı dizisi medyaya da bomba gibi düştü. Dizinin konusu ve işlemiş olduğu sıradan olaylar zincirleri diziyi erken final yapma kararına götürdü.

Yalancı Dizisi Hayranlarına Kötü Haber

Yalancı dizisinin oldukça sıradan bir konusu olduğu uzun zamandır dizi ile ilgili konuşulmaktaydı. Her ne kadar güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olsa da dizinin diğer rakipleri ile arasında uçurum olması da dikkatleri çekti. Yalancı dizisi televizyon dünyasında reytinglerde beklenen performansı gösteremediği için erken final yapma kararı aldı.

Dizinin hayranları bu kararın gereksiz olduğu yönünde konuşmalar yaparak diziye destek veriyor olsa da dizi 10. Bölümü ile artık sonlanacağını duyurdu. Dizinin son bölümü olacak olan final bölümü ise 23 Kasım Salı akşamı Show TVekranlarında son kez izleyicileri ile buluşacak. Dizinin son bölümün nasıl olacağı ve finali nasıl gerçekleştirecekleri ise şimdiden merak konusu oldu.

Yorum Yazın

Your email address will not be published.

Benzer Yazılar